Od dnia 04-12-2018 do dnia 03-03-2019 bdzie prowadzona lista wyników, z której pierwsza piętnastka przejdzie do finałów.

Plan finałów:

05-03 finał z listy "senior" godz 19 GOKART SODI RT8

06-03 finał z listy "junior" godz 19 GOKART CRG JUNIOR

07-03 godz 19 rozdanie nagród z listy "smyk"

Najlepszych nagradzamy pucharami! :)

CZASÓWKI:

układ toru "Leszek"

 SODI_RT8_PNG.png  CZASY "SENIOR" GOKART SODI RT8                 puffo_png.png CZASY "JUNIOR" GOKART CRG JUNIOR

 

 

MIEJSCE CZAS KIEROWCA ''SENIOR''   MIEJSCE CZAS KIEROWCA "JUNIOR"  
1 14.36 Egidiusz Olejnik REKORD Z DN 07-12-2018 1 16.83 Fabian Bąkowicz REKORD Z DN 02-02-2019
2 14.47 Leszek Wrzall   2 17.87 Krystian Kasprzak  
3 14.50 Dawid Kisiel   3 17.95 Michał Szczepański  
3 14.50 Kamil Krupa   4 18.01 Fabian Jaworski  
4 14.53 Iwo Kolanek   5 18.52 Oliwier Bartosiewicz  
5 14.58 Bartosz Sawicki   5 18.65 Mateusz Grzyb  
6 14.67 Patryk Narbutowicz   6 18.65 Mateusz Lewicki  
7 14.88 Dominik Lachowicz   7 18.79 Tomasz Banasiak  
8 14.92 Jasiu Sładczyk   8 18.87 Aleksander Michałowski  
8 14.92 Kamil Dobrosiński   9 19.11 Michał Sobaszek  
9 15.00 Kuba Piechulski   10 19.14 Jakub Kuciak  
10 15.01 Szymaniak Bartosz   11 19.80 Ola Gmyrek  
11 15.09 Martin Kusch   12 20.25 Milena Brodowska  
12 15.19 Michał Matys   13 20.40 Aleksander Leśniarski  
13 15.21 Daniel Kozłowski   14 20.53 Jan Janiszewski  
14 15.25 Grzegorz Kołpak   15 20.56 Jakub Turkiewicz  
15 15.29 Bartosz Szymaniak   16 21.27 Jonatan Kasprzaj  
16 15.47 Kamil Brzozowicz   17 21.45 Szymon Leonhald  
17 15.48 Adrian Mazur   18 21.54 Maja Skrzypczyk  
18 15.49 Marcin Szulc   19 22.23 Natan Kasprzak  
19 15.59 Przemysław Chmura   20 25.43 Dominika Dąbrowska  
20 15.66 Krzysztof Fabich   21 32.50 Zuzia Jakób  
21 15.71 Paweł Kaliciński          
22 15.85 Julia Radecka          
23 15.86 Łukasz Nowakowski          
24 15.88 Szymon Szmatecki          
25 16.01 Adrian Jaworski          
26 16.02 Daniel Kusch          
27 16.11 Aleksandra Zieleniecka          
28 16.12 Przemysław Michałowski          
29 16.13 Michał Matyjaszczuk          
30 16.36 Patryk Pisarczyk          
31 16.52 Sebastian Łabęcki          
32 16.59 Maciej Nowakowski          
33 16.64 Jakub Wojtkowski          
34 16.77 Michał Kuśmirek          
35 16.84 Kacper Marciniak          
36 16.90 Kamil Pacek          
37 17.26 Tomasz Szeremeta          
38 17.61 Adrian Lewicki          
39 17.62 Nikodem Dąbrowski          
40 18.95 Klaudia Brodowska          
41 20.09 Paulina Pacek          
42 20.49 Michał Karczek          
43 22.06 Alan Bąkowicz          

 

  

   grafika_gokarta_png_dobre.pngCZASY "SMYK" GOKART CRG PUFFO

 

 

MIEJSCE CZAS KIEROWCA "SMYK"  
1 20.33 Marcin Liber REKORD Z DN 09-12-2018
2 21.27 Jonatan Kasprzak  
3 21.84 Marcel Pokój   
4 22.14 Natan Kasprzak  
5 22.93 Szymon Bednarz  
6 23.47 Oktawian Krupa  
7 23.80 Oliwier Popielarz  
8 25.46 Sylwek Grodzki  
9 27.05 Damian Mikołajczak  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   crg_png1.pngsodi_małe.png